Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
2 995 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: vč. kompletních služeb RK
ID nemovitosti:TK131004
Plocha pozemku:1.084 m2
Datum vložení:1. února 2018
Datum aktualizace:21. února 2018

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý a velikostně ideální stavební pozemek 1084 m2. Tento pozemek se nachází na krásném místě, v rozvíjející se okrajové části Prahy, v obci Petříkov - Radimovice. Přímo na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě (elektřina, vodovod, tlaková kanalizace) a již je zhotovena asfaltová příjezdová komunikace. Pozemek má jižní orientaci, je téměř v naprosté rovině a z jedné strany je již oplocen. Velkou výhodou této rozvíjející se lokality je velmi snadná dostupnost Prahy (autem cca 10 min, MHD zastávka 100 m od pozemku). V obci se nachází obchod, restaurace, hostinec, 2 školky, spousta relaxačních míst (lesy, stezky, sportoviště), velké množství rybníků (jeden z nich stále užíván jako přírodní koupaliště) a v těsné blízkosti také naleznete Horse Academy (ustájení a výcvik koní). V sousedních Velkých Popovicích pak naleznete základní školu, mateřskou školu, fotbalový i hokejový stadión včetně žákovské akademie, poštu, lékaře a další potřeby pro rodinný život.

Tato lokalita bude stále více a více lukrativní okrajovou částí Prahy. Nyní se cca 500 metrů od nabízeného pozemku buduje velmi ambiciózní developerský projekt Oaks Prague, který mimo jiné také výrazně zvedne popularitu této lokality, nabídne spoustu pracovních míst a ceny nemovitostí v tomto místě jistě vzrostou. Bude zde spousta nových sportovišť (včetně golfového hřiště) a bude zbudována nová infrastruktura pro zrychlení dopravního spojení do Prahy. Více o tomto projektu na www.theoaksprague.cz

Máte tedy možnost koupit nyní velmi pěkný pozemek stále za velmi dobrou cenu. Velmi doporučuji rychlé jednání a osobní prohlídku. Případné financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vyřídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
TK131004
Celková plocha
1084m2
Obytná plocha
1084m2
Užitná plocha
1084m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Kopejtko
Michal Kopejtko
Zobrazit
kontakt
DUNA HOUSE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
Odesláním dáváte souhlas s podmínkami serveru

Vyplněním kontaktních údajů a odesláním formuláře vyjadřuji souhlas s tím, aby společnost SousedeCZ s.r.o., v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů zpracovala poskytnuté údaje za účelem předání zadaných kontaktních informací třetím osobám. Zároveň beru na vědomí, že tyto údaje jsou poskytovány za účelem komerční nabídky služeb provozovatele, či s ním spolupracujících třetích osob, kteří mě mohou zpětně kontaktovat. Bez tohoto souhlasu nemůžeme službu poskytnout.