Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
CIMG8438.JPG
2 732 940 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
630 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:39-4142
Celková plocha:4.338 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek s možností výstavby rodinných domů, staveb pro rekreaci, ubytování nebo nemovitostí s kulturním, sociálním, školským, zdravotnickým nebo sportovním zaměřením v obci Skapce, okr. Tachov. Pozemek je o celkové rozloze 4338 m2, je možné koupit pouze část pozemku, s tím, že pozemek bude zaměřen a oficiálně zapsán na katastru nemovitostí. Ohledně infrastuktury-v místě se nachází elektřina a obecní vodovod. Pozemek leží ve velmi pěkné lokalitě na okraji obce, v dosahu sjezd na dálnici Praha-Rozvadov, vzdálenost 8 km. V okolí krásná příroda.K dipozici vyjádření z příslušného stavebního úřadu atd.-vše k dipozici v RK. Možnost financování hypoúvěrem ( zajistíme ). Doporučujeme.

Základní údaje

ID nemovitosti
39-4142
Celková plocha
4338m2

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde