Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Bez popisku
3 163 200 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info o ceně v RK
ID nemovitosti:N76590
Plocha pozemku:1.977 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:23. července 2018

Popis nemovitosti

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1977m2, Liberec XV-Starý Harcov - Nabízíme k prodeji stavební pozemek na atraktivním místě v Liberci ve Starém Harcově v ulici Vřesová v zástavbě rodinných domů. Výměra pozemku činí 1977 m2 a je určen k výstavbě rodinného domu. Lze se napojit na elektřinu, voda se musí řešit vrtanou studnou a odpady ČOV. Pozemek je v územním plánu veden jako bydlení venkovské. Dopravní napojení řešeno z ulice Klihová stezka. Zastavěná plocha domu musí být min 130 m2 a více. Financování zajistíme.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76590
Celková plocha
1977m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Rejnartová
Kateřina Rejnartová
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / Divize nemovitostí s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde