Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/14)
Bez popisku
2 085 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: vč. služeb RK
ID nemovitosti:N76589
Plocha pozemku:1.200 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:9. dubna 2018

Popis nemovitosti

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1200m2, Mníšek - Prodej stavebního pozemku s téměř vyřízeným stavebním povolením na výstavbu RD v obci Mníšek u Liberce. Výměra 1200 m2 bude oddělena z většího pozemku. Na pozemek bude přivedena voda, na hranici pozemku pilířky na připojení elektřiny a plynu. Pozemek je mírně svažitý, ale velmi dobře dostupný. V ceně jsou již veškeré náklady na IS a stavební povolení. Projekt na výstavbu RD - přízemní s obytným podkrovím a sedlovou střechou. K pozemku je možnost dokoupení louky za pozemkem o výměře cca 10.000 m2, kterou je možné využít k jiným účelům. Velmi dobrá dostupnost do Liberce. Hypotéku pomůžeme zajistit. Kupující hradí náklady na právní servis u smluvního advokáta.

Základní údaje

ID nemovitosti
N76589
Celková plocha
1200m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radek Spáčil
Radek Spáčil
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost České spořitelny / Divize nemovitostí s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde