Sousedé
(1/15)
IMG_4839.JPG
600 000 Kč
Přepočet na m2:
1.500 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:123504
Celková plocha:400 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Prodej pozemku určeného pro výstavbu v obci Nevcehle u Telče. Pozemek o výměře 400m s krásným výhledem na část Vysočiny, mírně skloněný jižním směrem. Elektřina na hranici pozemku. Vodu je v současné době třeba řešit vlastním vrtem. Odpady, aktuálně - vyvážecí jímka. Na pozemku se nacházejí náletové dřeviny. Břízy, lísky a smrky. Přístup z veřejné asfaltové cesty. Na opačné straně pozemku je polní cesta. Pozemek je nově vytyčený, viz. fota. Jedná se o předposlední stavení v ulici, místo jenž zaručuje dostatečné soukromí. Vybavenost obce je možné dohledat na jejich webových stránkách. V okolí renesanční Telč 8km, vrchol a okolí Javořice, Třešť, klášter Nová Říše. lesy rybníky... Vhodné pro stavbu na rekreaci či k trvalému bydlení. Pouze vážní zájemci, prosím, můžete se ozvat. . Do konce prosince 2022 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,99 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
ID nemovitosti
123504
Celková plocha
400m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Procházka Miloš
Procházka Miloš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé