Sousedé
(1/12)
Pozemek pro výstavbu rodinného domu okres Třebíč (VIZUALIZACE SITUACE)
1 785 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání!
ID nemovitosti:PRO237
Plocha pozemku:1.050 m2
Datum aktualizace:5. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji parcelu určenou k zástavbě rodinným domem. Pozemek je součástí připravované rezidenční lokality v obci Římov, místní část Vísky (katastrální území Římov na Moravě, okres Třebíč). V budovaném území je v I. etapě výstavby nabízeno 6 parcel s obslužnou komunikací a přípojkou elektrické energie. Předpokládá se individuální řešení dodávky vody (vrt) a kanalizace (domácí ČOV). Pozemek je rovinatý, bez zásadních regulativů na výstavbu budoucího rodinného domu. Součástí dohod v rámci kupní smlouvy budou ustanovení řešící jednotné architektonické provedení domů, jednotné oplocení vlastních parcel a ustanovení týkající se termínu dokončení staveb rodinných domů. Pro bližší informace kontaktujte makléře, prosíme formou e-mailové zprávy.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
PRO237

Poloha na mapě

Foto - Jiří Prokeš
Jiří Prokeš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé