Sousedé
(1/8)
Pozemek s domem Luka nad Jihlavou (ČÁST POZEMKU S DOMEM)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Podrobné informace u makléře!
ID nemovitosti:JOZ297
Plocha pozemku:1.435 m2
Datum aktualizace:13. března 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme stavební pozemek v Lukách nad Jihlavou. Jedná se o dva pozemky, větší s výměrou 1220 m2 a menší o ploše 205 m2. Součástí menšího pozemku je stavba rodinné rekreace. Pozemky jsou vzhledem k poloze, napojení na všechny inženýrské sítě a územnímu plánu vhodné k výstavbě rodinného bydlení. Pozemek leží v klidné lokalitě zástavby rodinných a bytových domů, s příjezdem po asfaltové komunikaci. Celková výměra 1425 m2 umožňuje vytvořit skutečně individuální bydlení. Stavba na pozemku - jedná se o zděný dům s možností adaptace a dostavby nebo o možnost odstranění a návrhu zcela nové stavby umístěné ideálně k poloze pozemku. Výhodou je lokalita a dobrá dostupnost Jihlavy.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
JOZ297

Poloha na mapě

Foto - Josef Zeman
Josef Zeman
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé