Sousedé
(1/12)
Stavební pozemek, Vanovice, Drválovice
1 290 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena vč. provize RK
ID nemovitosti:370665
Plocha pozemku:950 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Stavební pozemek pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu na překrásném místě v obci Vanovice, místní části Drválovice, okres Blansko s vlastním příjezdem na pozemek.

Plocha pozemku cca 950 m2, šířka pozemku 17,5 m.
Pozemek lze napojit na všechny inženýrské sítě, elektřina, voda, kanalizace, plyn.

Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic.
Součástí obce je i místní část Drválovice, které leží poněkud západněji na silnici k Letovicím. Malá osada si stále zachovává vzhled a uspořádání z doby před mnoha lety. Malé návsi kraluje bílá obecní zvonice, postavená roku 1750, která sloužila k vyhlašování požárů a dalších nebezpečí. Okolo ní jsou seskupeny usedlosti.
K dispozici je MŠ , ZŠ 1. stupeň , potraviny. Kompletní občanskou vybavenost nabízí město Letovice vzdálené 7 km. Brno je vzdálené 45 km.
Autobusové spojení
Boskovice – Velké Opatovice (IDS Jmk, linka 253)
Letovice – Kořenec (IDS Jmk, linka 277)

Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Dále je zde možnost jízdy na koních, agroturistiky, sběru hub a lesních plodů. V místním kulturním domě se tradičně pořádají různé společenské akce jako plesy a zábavy. V krásném sále na Záložně se konají výstavy, koncerty a další kulturní akce.

Pro zájemce o moderní dřevostavbu nabízíme výstavbu nízkoenergetické dřevostavby (energetická třída A) od dodavatele Haas Fertigbau, s důrazem na kvalitu použitých materiálů a provedených prací.
Dokončení do cca šesti měsíců od rezervace vč. napojení na veškeré inženýrské sítě.

Dům v sobě kombinuje vzhled tradičních rodinných domů a prvky moderní architektury.
Slunečný dům nabízí dostatek prostoru i slunečního svitu. Díky velkým oknům a snadnému přístupu na zahradu působí dům vzdušně a prosvětleně i v ponurém počasí.

Dispozice 4+kk v sobě ukrývá tři pokoje, velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, koupelnu a technickou místnost. Ze zádveří vstoupíte rovnou do prostorného obývacího pokoje, ze kterého můžete vyjít rovnou na terasu či na zahradu. Ložnice jsou navíc pro maximální soukromí umístěny v odlišných rozích a oddělené koupelnou.
Užitná plocha RD: 81 m2 + terasa.
Zastavěná plocha 102 m2.

Možnost klientských změn nebo výběru jiného typu domu.

Stupeň dokončení Haas COMPLETE, neboli "na klíč" je šitý na míru klientům, kteří chtějí využít veškerého komfortu kompletní dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dům dokončený na klíč je budoucím uživatelům předán ve stavu umožňujícím okamžité nastěhování.

V ceně domu COMPLETE jsou zahrnuty podlahy včetně finální krytiny, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na WC, vnitřní dveře a veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet. Součástí standardního vybavení je i tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění.

Pro více informací volejte makléře nabídky

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
370665
Celková plocha
950m2
Užitná plocha
950m2
Foto - Ing. Miloš Kesler, MBA
Ing. Miloš Kesler, MBA
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Magnum

© 2023 Sousedé