Sousedé
(1/9)
890 000 Kč
Přepočet na m2:
225 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
ID nemovitosti:3622
Plocha pozemku:3.952 m2
Datum aktualizace:14. července 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3 952 m2 na okraji obce Trstěnice, která se nachází v okrese Cheb v Karlovarském kraji. Leží necelých 5 km jižně od Mariánských Lázní. Pozemek je dle katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a dle územního plánu je součástí plochy obytné (částí cca 3 430m2) a zbylá část se nachází v ploše zeleně. Okolí Trstěnic je obklopeno spoustou lesů a rybníků, které lákají k pěším i cyklistickým výletům. U obce se rozkládá přírodní rezervace Kosatcová louka mezi rybníky Regent a Senný, kde v bohatých porostech vykvétá chráněný kosatec sibiřský. Jihovýchodně od Trstěnic se nachází lovecký zámeček Berchembogen. V obci Trstěnice se nachází základní občanská vybavenost, ostatní vybavenost se najdete v nedaleko vzdáleném městě Mariánské Lázně. Trstěnice u Mariánských Lázní jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

ID nemovitosti
3622

Poloha na mapě

Foto - Petra Chmelařová
Petra Chmelařová
Zobrazit
kontakt
FondRealit.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé