Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:313
Plocha pozemku:600 m2
Datum aktualizace:21. července 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi část pozemku parcelní číslo 408/12 o velikosti 600 m2 (v tuto chvíli již probíhá proces dělení pozemku). Parcela je vhodná pro stavbu rodinného domu. Na pozemku jsou k dispozici všechny sítě (vodovod, kanalizace, elektřina). Pozemek je rovinatý, z jedné strany obklopený polem a je situován na úplném okraji obce.
Jedná se o velmi klidnou lokalitu na hranici CHKO České středohoří, ve vesnici žije pouze cca 150 obyvatel, pokud tedy hledáte klid, přírodu a úžasné výhledy, pak je tato nabídka pro Vás, jak stvořená.
Základní občanskou vybavenost najdete v okolních obcích, např. Chožov (pošta, obchod), vše ostatní je dostupné v nedalekých Lounech (vzdálenost cca 12 km).
Dopravní dostupnost obce je zajištěna autobusy, cesta do Loun trvá cca 20 minut a zastávka se nachází v centru obce, je možné využít i vlakovou zastávku v nedalekých Třebívlicích, kam cesta busem trvá cca 10 minut.
Lokalita nabízí nepřeberné množství možností pro pěší turistiku (CHKO České středohoří je plné nádherných kopců, v okolí např. Syslík, Krušina), cykloturistiku a jakékoliv sportovní vyžití, přímo v centru obce je k dispozici dětské hřiště a také hřiště pro míčové sporty.
V případě dotazů a otázek mě neváhejte kontaktovat, s veškerou případnou administrativou a financováním Vám rád pomohu a poradím.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
313
Celková plocha
600m2
Užitná plocha
600m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Michal Jonáš
Michal Jonáš
Zobrazit
kontakt
H2 Reality+

© 2023 Sousedé