Sousedé
(1/12)
KM - 12.09.2022
17 950 000 Kč
Přepočet na m2:
24.691 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:340670
Plocha pozemku:727 m2
Datum aktualizace:12. září 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení klientky si Vám dovoluji nabídnout pozemek pro rodinné bydlení v klidné části Stodůlek s krásným výhledem do okolí a na Motol.
P.č. 856 v k.ú. Stodůlky o velikosti 727m2.
Na pozemku se nachází vzrostlé stromy. Dendrologický průzkum máme k dispozici. Část stromů bude vykácena odbornou firmou v době vegetačního klidu.
Pozemek je převáže svažitý, v dolní části je rovinatý. Z tohoto důvodu se zde nabízí postavit dům ve svahu, s krásnými výhledy do okolí.

Na pozemcích může být postaven 1 rodinný dům nebo rodinný dům o 3 bytových jednotkách.

Majitelka je současně majitelkou vedlejšího pozemku a nabízí možnost využít právě její pozemek při stavbě domu, jako místo pro uskladnění materiálu apod.

V regulativech není vymezena maximální zastavitelnost pozemku a ani výška budovy, nicméně pozemky spadají v územním plánu do "Stabilizovaného území" OB, je tedy nutné se řídit okolní zástavbou.
Doporučená zastavitelnost je 35%, výška 2NP plus podkroví.
Moderní domy a rovné střechy jsou v souladu s územním plánem.

K dispozici na hranici pozemku jsou tyto sítě: elektřina, voda, kanalizace, plyn.

V blízkosti pozemků je autobusová zastávka linky č. 168, dostanete se tak za 5 minut na metro "B" Hůrka nebo "A" Nemocnice Motol.
V okolí je veškeré občanské vybavení, 5 minut autem Golf Club Praha.

Pro více informací a prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
340670
Celková plocha
727m2
Užitná plocha
727m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Tereza Eichlerová
Ing. Tereza Eichlerová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé