Sousedé
(1/23)
13 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních a realitních služeb
ID nemovitosti:342905
Plocha pozemku:697 m2
Datum aktualizace:26. února 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme výhradně k prodeji stavební pozemek v Praze, Horních Počernicích.
Stavební pozemek o celkové výměře 697 m2 je na rovině a nachází se v ulici U Zimoviště, která navazuje na původní počernickou vilovou zástavbu novými rodinnými domy.
Na pozemku již byly zahájeny práce. Jsou realizovány přípojky vody včetně vodoměru, kanalizace, elektrické energie (32A) a zemního plynu.
Došlo k provedení skrývky ornice, geometrickému zaměření a založení základových pásů budoucí stavby tzn. dvoupodlažního rodinného domu (5+kk) s garáží, rovnou střechou a přímo přístupnou venkovní terasou.
Byla splněna povinnost provedení základního záchranného archeologického průzkumu. Skrytá ornice je deponována na pozemku k využití na budoucí zahradě.
Pozemek je nabízen včetně schválené stavební dokumentace a umožňuje navázat na zahájené práce.
Jedná se o příležitost získat nemovitost ve známé a oblíbené lokalitě s výborným dopravním spojením, která zároveň splňuje požadavky na moderní bydlení.
V širším okolí probíhá velký stavební rozvoj, jedná se o jednu ze vstupních bran do hlavního města, která nabízí nejen dobré bydlení, ale i široké možnosti profesního uplatnění a rozvoje.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
342905
Celková plocha
697m2
Užitná plocha
697m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Renata Svatá
Renata Svatá
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé