Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena včetně právních a realitních služeb
ID nemovitosti:342333
Plocha pozemku:462 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme výhradně k prodeji stavební pozemek v Praze - Horních Počernicích.
Rovinatý pozemek o celkové výměře 462 m 2 se nachází na konci klidné počernické ulice Tikovská, která navazuje na původní vilovou zástavbu novými rodinnými řadovými domy, které nabízejí nadstandardní soukromí díky zajištění rezidenčního vjezdu.
V bezprostřední blízkosti pozemku jsou připravené podmínky k provedení realizace přípojek budoucí stavby.
Dále je vypracována projektová dokumentace s platným stavebním povolením. To umožňuje zahájit práce na dvoupodlažním nepodsklepeném rodinném domě 4+1 se zastavěnou plochou 122,15 m2, užitnou plochou 149,24 m2 a obytnou plochou 106,57 m2 prakticky bez prodlení po nabytí nemovitosti.
Poloha a situace nemovitosti je příjemná také díky navazujícímu pozemku s ochranným pásmem, které neumožní další stavební rozvoj " tzv. přímo za plotem ". Zahrada budoucího domu tak bude pohledově prolongovat do navazující vzrostlé sousední zeleně.
Nabízený pozemek na východním okraji Horních Počernic, kde v několika lokalitách probíhá rychlý stavební bytový rozvoj, je investičně velmi zajímavý a žádaný.
Poloha městské části umožňuje snadnou a rychlou dostupnost hlavního města, i využitím MHD a zároveň nabízí dobré a překvapivě klidné bydlení s veškerou zavedenou občanskou vybaveností.
Velké množství volnočasových sportovních i kulturních aktivit v místě, blízkém okolí nebo ve snadno dostupném centru Prahy.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
342333
Celková plocha
462m2
Užitná plocha
462m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Renata Svatá
Renata Svatá
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé