Sousedé
(1/13)
12 950 000 Kč
Přepočet na m2:
6.080 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize i právních služeb
ID nemovitosti:300002
Plocha pozemku:2.130 m2
Datum aktualizace:3. října 2022

Popis nemovitosti

Svažitý pozemek 2130 m2 se nachází v centru čtvrti Lipence. Dle územního plánu je zde možno postavit rodinný dům o 2 nadzemních podlažích + obytném podkroví. Vzhledem k velikosti pozemku (zastavěnost lze 20%) je možné postavit buď dva domy, jeden dole a druhý v horní části pozemku, nebo jednu vilu, nejlépe v horní části, odkud je FANTASTICKÝ PANORAMATICKÝ VÝHLED od Cukráku přes údolí Berounky, Černošice a Radotín. Nutno vidět nejen na videu, ale při osobní prohlídce (z ulice to není ono, musíte se podívat přímo z parcely), kde Vám ráda sdělím další podrobnosti!
Další výhodou je, že hned na hranici pozemku se nachází všechny sítě - elektřina, plyn, kanalizace, vodovod. V bezprostředním okolí jsou dvě samoobsluhy, stanice autobusu (i nočního) na metro B, pošta, MŠ i ZŠ, kavárna. V pěší vzdálenosti je golfové hřiště, několik restaurací, cyklostezka. Jste na klidném místě, přitom autem jste hned na Strakonické nebo Pražském okruhu.
Velmi doporučuji prohlídku!
Video: https://youtu.be/GV2duNIRNCo

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
300002
Celková plocha
2130m2
Užitná plocha
2130m2
Foto - Naďa Brychtová
Naďa Brychtová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé