Sousedé
(1/25)
40 900 000 Kč
Přepočet na m2:
4.194 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:N1945
Plocha pozemku:9.752 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nyní pro Vás máme zajímavou investiční příležitost koupě stavebních pozemků s krásnou vzrostlou zelení a vzácnými stromy, zahradním jezírkem a s rodinným domem (kolaudovaným v r. 2011) v Hradci Králové - Plotištích nad Labem!

V současnosti se město Hradec Králové potýká s nedostatkem stavebních pozemků, proto věříme, že tato příležitost výstavby "v parku", se skvělou dojezdovou vzdáleností do centra města, nájezdem na dálnici D11 pouze 1 km od nemovitostí, přesto naprosto obklopenou zelení, Vás jistě nadchne!

Celková výměra pozemků činí 9752 m2, jsou zcela oplocené, mají dálkově ovládanou bránu, terén je rovný, při krajích mírně zvednutý. Pozemky jsou zahrnuté v územním plánu jako Smíšené plochy příměstské nízkopodlažní zástavby, část pozemků pro plochy zahrádkářských osad - chaty a příslušenství.

Dům, který se na pozemcích také nachází v současnosti slouží jako reprezentativní sídlo firmy, je však vhodný i pro rodinné bydlení. Vedle domu se nachází ještě technický domek s garáží a parkoviště.

Sítě: Pozemky a dům jsou napojeny na elektřinu 220/380 V i na plyn, voda je využívána studniční z hloubkového legálního vrtu 21 m. Odpad je řešen septikem. V současnosti se projektuje napojení na městský vodovod a kanalizaci.

Spolu s kolaudací domu byla založena před cca 25 lety i úchvatná, od domu západně orientovaná, zahrada čítající spoustu nádherných, vzrostlých, včetně některých velmi vzácných, stromů jako liliovník tulipánokvětý s nádhernými květy, paulovnie plstnatá, vzácné kultivany břízy, katalpy, hadí smrk, převislý jasan, dále se zde nachází 40 leté smrky, sakury a další skvosty. Na pozemku byla zároveň vybudováno přírodní jezírko a 2 umělé potoky.

Nyní jsou nemovitosti ve vlastnictví firmy zabývající se ochranou přírody. Na vedlejších pozemcích se nachází deponační nádrže pro uchovávání drobných živočichů (nikoliv nebezpečných), které nemají pevný základ a před předáním nemovitostí budou z pozemků odstraněny.

Dům o velikosti 5+2kk (o podlahové ploše 192 m2 + 28 m2 balkon a terasa) je zděný - cihlový, střešní krytina pálená taška, okna dřevěná se žaluziemi. Všechny zárubně a dveře jsou masivní, realizované na míru.

Přístup k domu zajišťuje stávající branka od hlavní komunikace a dálkově otvíraná brána. Dům je chráněn zabezpečovacím a kamerovým systémem.

Bližší informace Vám ráda sdělím na osobní prohlídce. Tato nemovitost nás opravdu nadchla a věříme, že se bude líbit i Vám.

V případě financování úvěrem Vás rádi provedeme možnostmi, popř. úvěr zprostředkujeme.

Energetická třída domu zatím není známa, proto uvádíme ze zákona G, i když předpokládáme reálnou třídu C. Štítek bude zpracován.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Cena nezahrnuje
DPH
ID nemovitosti
N1945
Celková plocha
9752m2

Poloha na mapě

Foto - Petra Veličková
Petra Veličková
Zobrazit
kontakt
Reality Veličková s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé