Sousedé
(1/9)
Fotka 7
4 611 600 Kč
Přepočet na m2:
1.680 ,-Kč/m2
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize RK
ID nemovitosti:265
Plocha pozemku:2.745 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022

Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek v klidném centru obce Šimanov, 11 km od Jihlavy. Pozemek je obdélníkového tvaru a v jeho okrajové části protéká malý potůček. Obecní kanalizace je dovedena, elektřina vede taktéž přes pozemek a obecní vodovod je potřeba dovést na hranici cca 60 m. Pozemek je v zastavěné části obce a je určen ke stavbě domu pro bydlení. Obec Šimanov je malá vesnička uprostřed krásné přírody, v jejímž katastru se nacházejí 2 přírodní rezervace. Dobré autobusové spojení do Jihlavy. Pro více informací volejte makléře. Doporučujeme!

Základní údaje

ID nemovitosti
265
Celková plocha
2745m2

Poloha na mapě

Foto - Alena Domanská
Alena Domanská
Zobrazit
kontakt
AD reality Pelhřimov, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé