Sousedé
3 150 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně realitních služeb a právního servisu.
ID nemovitosti:367220
Plocha pozemku:5.453 m2
Datum aktualizace:9. května 2024

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v obci Želiv, krásné turistické oblasti v západní části Vysočiny.

Pozemek je tvořen pěti parcelami, z toho jedna o rozloze 1108 m2 je, dle územního plánu obce Želiv, stavební. Další část pozemku o rozloze 4345 m2 je zahrada.

Díky tomu, že se nacházíme na jižním svahu, je zde po celý den dostatek slunečního svitu. Z pozemku je krásný výhled na celý Želiv. Z horní části je možné dohlédnout na premonstrátský klášter a kostel v západní části obce. Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro stavbu svého vysněného domu, nebo chaty. Nachází se v klidné a bezpečné lokalitě, kde si budete moci užívat pohodu v okolí krásné přírody.

Želiv je obec v okrese Pelhřimov. Nachází se v malebném údolí řeky Želivky a v okolí se rozprostírá řada lesů a přírodních krás.
Želivský klášter je nově zrekonstruovaný komplex, kde vznikl hotel s wellness, malý pivovar a výborná restaurace. Kromě kláštera je v obci řada historických památek a zajímavostí.
V blízkosti naleznete několik přehrad, které jsou oblíbeným cílem turistů a rekreačních nadšenců. Největší z nich je Vodní nádrž Sedlice, která leží pouhých 5 km od pozemku. Tato přehrada nabízí množství aktivit pro vodní sporty, rybaření a rekreaci. Nedaleko pozemku je také přehrada Trnávka, která je menší, ale přesto nabízí ideální možnosti pro koupání, rybaření i turistiku.

V případě zájmu zajistíme výhodné financování. Pro více informací kontaktujte makléřku nemovitosti.

Základní údaje

ID nemovitosti
367220
Celková plocha
5453m2
Užitná plocha
5453m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Petra Doležalová
Petra Doležalová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé