Sousedé
(1/23)
3 450 000 Kč
Přepočet na m2:
633 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně realitních služeb a právního servisu.
ID nemovitosti:359558
Plocha pozemku:5.453 m2
Datum aktualizace:21. dubna 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi pozemek v obci Želiv, krásné turistické oblasti v západní části Vysočiny.

Pozemek je tvořen pěti parcelami, z toho jedna o rozloze 1108 m2 je, dle územního plánu obce Želiv, stavební. Další část pozemku o rozloze 4345 m2 je zahrada.

Díky tomu, že se nacházíme na jižním svahu, je zde po celý den dostatek slunečního svitu. Z pozemku je krásný výhled na celý Želiv. Z horní části je možné dohlédnout na premonstrátský klášter a kostel v západní části obce. Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro stavbu svého vysněného domu, nebo chaty. Nachází se v klidné a bezpečné lokalitě, kde si budete moci užívat pohodu v okolí krásné přírody.

Želiv je obec v okrese Pelhřimov. Nachází se v malebném údolí řeky Želivky a v okolí se rozprostírá řada lesů a přírodních krás.
Želivský klášter je nově zrekonstruovaný komplex, kde vznikl hotel s wellness, malý pivovar a výborná restaurace. Kromě kláštera je v obci řada historických památek a zajímavostí.
V blízkosti naleznete několik přehrad, které jsou oblíbeným cílem turistů a rekreačních nadšenců. Největší z nich je Vodní nádrž Sedlice, která leží pouhých 5 km od pozemku. Tato přehrada nabízí množství aktivit pro vodní sporty, rybaření a rekreaci. Nedaleko pozemku je také přehrada Trnávka, která je menší, ale přesto nabízí ideální možnosti pro koupání, rybaření i turistiku.

V případě zájmu zajistíme výhodné financování. Pro více informací kontaktujte makléřku nemovitosti.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Základní údaje

ID nemovitosti
359558
Celková plocha
5453m2
Užitná plocha
5453m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Petra Doležalová
Petra Doležalová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2023 Sousedé