Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
2 932 500 Kč
Přepočet na m2:
2.588 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:N1912694
Plocha pozemku:1.133 m2
Datum vložení:12. ledna 2019
Datum aktualizace:20. ledna 2019

Popis nemovitosti

Prodej stavebního oplozeného pozemku o velikosti 982 m2, v atraktivní lokalitě Mukařov, v klidné části obce Srbín, v blízkosti přírody a rybníku. Pozemek je mírné svažitý a kompletně zasíťován. Elektřina, vlastní studna, plyn a splašková kanalizace. Možnost se připojit na obecní vodovod. Celková rozloha je 982m2 plus podíl na příjezdové komunikace 151m2. V obci Mukařov je škola, školka, pošta, supermarket a veškerá občanská vybavenost. V okolí je krásná a čistá příroda, bydlení je vhodné pro milovníky aktivního odpočinku, cyklo-turistiky, procházky, houbaření, projížďky na koních. Výborná dopr. dostupnost - Říčany 5 km, Praha 25 min. autem, několik busů MHD-PID, v Říčanech vlak - 24 min. na Hlavní nádraží v Praze. Pozemek je možno financovat hypotečním úvěrem. Pro vice informaci nebo prohlídku neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDDálnice
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Studna vrtaná
ID nemovitosti
N1912694

Poloha na mapě

Foto - Olga Tovykova
Olga Tovykova
Zobrazit
kontakt
HVB Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde