Sousedé
(1/10)
2
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:E3131BL079
Plocha pozemku:1.874 m2
Datum aktualizace:20. ledna 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 1874 m2 ve velmi pěkném místě na okraji Velké Bíteše mezi ulicí Karlov a rybníky Ježový, Cihelňák a Trolík. Jedná se o rovinatou parcelu v lokalitě plánované moderní výstavby rodinných domů. Velmi výhodná dojezdová vzdálenost do Brna cca 30 km a zároveň se jedná o budoucí bydlení v krásném lesnatém prostředí Českomoravské vrchoviny. Podle platného územního plánu určen k výstavbě jednoho nebo dvou rodinných domů, na což je připravena projektová dokumentace a případné reálné rozdělení pozemku s možností vzniku dvou stavebních pozemků o velikosti cca 800m2 za cenu 1,000.000,- Kč. Uliční šíře parcely je 15 m, délka 120 m.Velká Bíteš je město na Moravě v okrese Žďár nad Sázavou, ve východní části Českomoravské vrchoviny, přibližně 30 km od moravské metropole Brna. Město je součástí Kraje Vysočina a je jedním z mikroregionálních center. Žije zde přibližně 5 200 obyvatel.Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
ID nemovitosti
E3131BL079

Poloha na mapě

Foto - Radek Novotný
Radek Novotný
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé