Sousedé
5 955 000 Kč
Přepočet na m2:
45.114 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize RK, včetně právního a finančního servisu.
ID nemovitosti:18990
Plocha pozemku:132 m2
Datum aktualizace:26. března 2024

Popis nemovitosti

Představuji Vám pozemek s právem stavby energeticky úsporného domu 5+kk se zahradou 209 m2 s příjemným soukromím a skvělou dostupností do Olomouce i Prostějova.
Jedná se o pozemek s právem stavby na parcele p.č. 66/3 v k.ú. Dubany, obec Vrbátky, ve fázi před dokončením a před kolaudací, čímž budoucí majitel získá jedinečnou možnost dokončit dílo dle vlastního vkusu, přestav a nápadů. To vše za bezkonkurenční cenu a za pouhých 7 minut pohodové jízdy do Olomouce. Zdá se Vám nemožné ? S námi to možné je !
Pojďme se spolu na pozemek s novostavbou podívat. Jedná se o pozemek se zděnou novostavbu s využitím stavebního systému Ytong, zateplenou 10 cm šedým grafitovým polystyrenem, který vykazuje vynikající termoizolační vlastnosti. Hrubá stavba byla dokončená na podzim 2022 a fasáda se silikonovou omítkou v létě 2023.
Novostavba je dispozičně velmi dobře řešena. V přízemí je předsíň, pracovna, první koupelna a velmi prostorná obývací zóna s možností krbu, s kuchyní a vstupem do zahrady. V patře pak najdeme ložnici se šatnou, další 2 neprůchozí pokoje a velkorysou relaxační koupelnu.
Kvalitní vstupní bezpečnostní dveře, okna sedmikomorová trojskla Veka, elektrická rozvodová skříň v předsíni, příprava pro fotovoltaickou elektrárnu, příprava na tepelní čerpadlo. Rozvedená elektroinstalace v celém domě a ve všech místnostech rozvedená příprava na klimatizaci. V celém domě jsou dokončené sádrokartonové stropy, v přízemí i v patře lité betonové podlahy, kvalitní termoizolační omítky. Na schodišti připravené osvětlení a vývody nočních světýlek.
Konstrukce střechy je trámová se střešní krytinou z valcovaného plechů Satjam. Půda kvalitně zateplená minerální vatou a zateplený výlez na půdu. Díky trámové konstrukci střechy na půdě vznikl velký úložný prostor pro větší pohodlí a uskladnění sezóních potřeb.
Vytápění novostavby je možné řešit krbem, podlahovým vytápěním, nebo také úsporným tepelným čerpadlem nebo elektrokotlem.
Napojeno na obecní vodovod i kanalizaci. Plynová přípojka před domem.
Zahrada poskytuje dostatečný prostor na terasu k relaxaci, grilování, hraní s dětmi, vířivku nebo bazén.
Venkovní parkovací stání před domem umožňuje pohodlné zaparkování pro více aut. Před domem je připravený kabel na dobíjení elektroauta a další 1 parkovací stání schválené územním plánem. Většina zájemců jistě ocení optický kabel pro vysokorychlostní internet od roku 2024.
Pozemek s novostavbou je umístěný na velmi klidném místě k bydlení pro rodiny s dětmi a nabízí vysoký standard bydlení v komfortní vzdálenosti od Olomouce i Prostějova.
Přiložené fotografie a vizualizace interiéru novostavby jsou ilustračního charakteru.
Využijte tuto jedinečnou nabídku a domluvte si prohlídku novostavby s exkluzivní cenovkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
18990
Celková plocha
132m2
Užitná plocha
132m2

Poloha na mapě

Foto - Olga Kelnarová
Olga Kelnarová
Zobrazit
kontakt
DACHI s.r.o.

© 2024 Sousedé