Sousedé
(1/1)
Fotka 1
2 300 000 Kč
Přepočet na m2:
2.500 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:2992
Celková plocha:920 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej několika pozemků pro výstavbu rodinných domů Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemky, které se nacházejí v krásné oblasti Vysočiny, na kraji obce Bransouze, vzdálené 7 km od městyse Brtnice, na trase Jihlava - Třebíč. Pozemky jsou dle územního plánu obce určené pro bydlení. Jedná se o dvě menší parcely - 596 m2 a 456 m2 a jednu větší cca 920 m2, ke které je možno dokoupit navazující pozemek - cca 3800 m2 orné půdy (možné uvažovat i například pro chov koní atd.). Pozemky se nacházejí v blízkosti rodinných domů, inženýrské sítě v dosahu. Pozemky jsou přístupné z obecní komunikace. Pro milovníky sportu stojí jistě za zmínku, že na okraji obce, v malebném údolí řeky Jihlavy se nachází plavecký areál s dětským hřištěm, dále sportovní areál s tenisovými kurty a fotbalové hřiště. Dále je v obci kulturní dům s přilehlým hostincem, prodejna potravin.Foto je pouze ilustrativní. Bližší, upřesňující informace Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.

Základní údaje

ID nemovitosti
2992
Celková plocha
920m2

Poloha na mapě

Foto - Zdenka Floriánová
Zdenka Floriánová
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé