Sousedé
(1/5)
Fotka 2
4 997 050 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:2971
Plocha pozemku:3.595 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Prodej pozemku vhodného pro stavbu k bydlení v Sedlejově, okres Jihlava Jedná se o soubor třech parcelních čísel, které mají dohromady plochu 3.595 m2. Pozemek se nachází dle územního plánu obce přímo v oblasti určené pro bydlení a obdobné plochy v okolí jsou již zastavěné. Celý pozemek je v mírném jižním svahu s výhledem na obec. Plocha je vhodná jak pro stavbu samostatného domu s prostornou zahradou (možné uvažovat i například pro chov koní atd.), tak například pro rozdělení a přípravu na výstavbu dvou nebo i tří rodinných domů. Elektřina je na hranici pozemku. Pro dodávku vody je ideální uvažovat vlastní vrt a odpady by bylo vhodné řešit formou ČOV. Obec Sedlejov se nachází v okrese Jihlavy zhruba 5 km od Telče. Jedná se o malebné místo s dobrou dostupností a občanskou vybaveností v podobně například mateřské školy, prodejny potravin, hospůdky a další. Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Základní údaje

ID nemovitosti
2971
Celková plocha
3595m2

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Florián
Zdeněk Florián
Zobrazit
kontakt
1. Nonstop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé