Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
Fotka 1
620 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
775 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:5313
Celková plocha:800 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Krásný pozemek vhodný ke stavbě RD exkluzivně ve výborné lokalitě v blízkosti Mohelnice a dálnice na Olomouc. Obec Palonín je napojena na dálnici - Mohlenice cca 4 min, Olomouc cca 18 min. Sousedí s Lošticemi, kde sídlí vyhlášená výrobna Olomouckých tvarůžků a je zde kompletní občanská vybavenost. V okolí obce je krásná příroda, pole, louky, lesy. Místo je vhodné pro klidné bydlení bez rušivých vlivů města. Pozemek je pravidelného, dá se říci téměř ideálního tvaru (cca 19x42m). Inženýrské sítě v dosahu.Financování s tou nejlepší nabídkou úrokových sazeb zajistí RK.

Základní údaje

ID nemovitosti
5313
Celková plocha
800m2

Poloha na mapě

Foto - Aleš Tesařík
Aleš Tesařík
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde