Sousedé
1 165 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právních služeb, všech poplatků a odměny makléři
ID nemovitosti:22186
Plocha pozemku:534 m2
Datum aktualizace:15. června 2024

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji dva stavební pozemky nacházející se na atraktivní adrese Ulice Milana Diase v části obce Brankovice v okrese Vyškov. Tyto pozemky o celkové rozloze 534 m2 poskytují ideální příležitost pro stavbu vašeho vlastního domu nebo podnikatelského objektu. S maximální povolenou zastavitelností 35% nabízejí dostatek prostoru pro vaše plány a nápady. Jsou situovány ve strategické lokalitě pouhých 40 minut jízdy od Brna a 20 minut od Vyškova, přímo na trase Brno – Uherské Hradiště.
Jeden z pozemků, s uliční šířkou 14,5 metru, nabízí pevný základ díky povrchu z betonových panelů, který dosud sloužil jako odstavná plocha. Tato unikátní vlastnost spolu s přivedenými inženýrskými sítěmi přímo na jejich hranici z nich činí ideální místo pro realizaci Vašeho snu o bydlení či podnikání.
Jsou primárně určeny k bydlení, ale jejich poloha a charakteristika nabízí široké spektrum využití. Můžete zde postavit dům, který dokonale zapadne do obrazu venkovského sídla, nebo zde může vyrůst firma, jejíž provoz bude v harmonii s okolním bydlením. Představte si zde například útulné pohostinství, zařízení pro stravování, ubytování nebo třeba administrativní budovu. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost vytvořit si domov nebo místo pro Vaše podnikání na místě s výbornou dostupností a v příjemném prostředí.
Tato lokalita je výhodná nejen díky své blízkosti k občanské vybavenosti, kam patří škola, školka, zdravotnická zařízení a pošta, ale také díky své výhodné poloze jen krátkou vzdáleností od Brna.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejlepší nabídce.
Rád vám zajistím výhodné financování hypotečním úvěrem. Případně vypracuji tržní posudek k Vaší stávající nemovitosti.
Prohlídkové dny proběhnou 17., 19. a 21. 6. 2024 . O přesný čas si zavolejte makléři.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
22186
Celková plocha
534m2
Užitná plocha
534m2

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Josef Hanáček
Mgr. Josef Hanáček
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé