Sousedé
(1/6)
2 100 000 Kč
Přepočet na m2:
3.717 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:20269
Plocha pozemku:565 m2
Datum aktualizace:9. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabíme k prodeji pozemek pro bydlení v klidné části obce Kokory, okres Přerov. Tento pozemek o rozloze 565m² je ideální pro stavbu rodinného domu a splní všechny Vaše představy o vlastním domově. Sousedství je tiché a přátelské, což Vám zaručí klidný a harmonický život.
Pozemek je umístěn v obci Kokory. Má ideální polohu pro ty, kteří ocení pohodlí venkovského života s dobrou dostupností do nejbližšího města. Okolí disponuje veškerou občanskou vybaveností, jako jsou školy, školky, lékařské zařízení a obchody.
Díky této ploše budete mít dostatek prostoru pro zahradu, terasu či jiné venkovní vybavení. Celková plocha 565m² Vám nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní domov podle Vašich představ a potřeb.
Pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidnou lokalitu, vzdušné prostředí a soukromí. Jeho výhodou je také dobrá dostupnost do okolních měst a obcí, což Vám umožní snadnou a pohodlnou komunikaci.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši zprávu a rádi Vám poskytneme další informace či domluvíme termín prohlídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
20269
Celková plocha
565m2
Užitná plocha
565m2

Poloha na mapě

Foto - Bohdan Buzek
Bohdan Buzek
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé