Sousedé
(1/4)
441 945 Kč
Přepočet na m2:
915 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:18209
Plocha pozemku:483 m2
Datum aktualizace:20. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Znáte ten pocit, kdy se vracíte z práce unavení, znaveni hlukem a ruchem města, a toužíte po klidu a pohodě vlastního domova? Představte si, že svůj den trávíte v nekonečném shonu, snažíte se balancovat mezi prací, rodinou a dalšími povinnostmi. Vaše současné bydlení je sice pohodlné, ale hluk městské dopravy a všudypřítomný stres vás vyčerpávají. Hledáte něco víc. Místo, kde byste mohli klidně žít a relaxovat. Místo, kde by vaše děti mohly hrát venku bez obav. Ale hledání takového místa může být náročné a zdlouhavé.

Představte si nyní, že se vracíte do domova, který je situován uprostřed nádherné přírody. Kde jediný zvuk, který slyšíte, je šumění listí a zpěv ptáků. Místo, kde můžete relaxovat na své zahradě, dívat se na západ slunce a vychutnávat si klidný venkovský život. Kde vaše děti mohou hrát venku v bezpečí a vy můžete žít bez stresu z městského života. Místo, kde máte dosah na všechny potřebné služby, ale zároveň si užíváte klid a soukromí.

Tento sen může být skutečností s nádherným stavebním pozemkem v obci Lichnov. Tento pozemek je ideální pro stavbu vašeho vysněného domu nebo chaty. Nabízí klidné a tiché prostředí, kde můžete relaxovat a užívat si pohodový venkovský život, a zároveň máte v dosahu veškerou potřebnou infrastrukturu. Navíc se nachází v blízkosti nádherné přírody, takže si můžete užívat pěkné procházky, cykloturistiku nebo rybaření. Tento pozemek vám umožní přechod od rušného městského života k klidnému a relaxačnímu životu na venkově. Neváhejte a přijďte si pozemek prohlédnout. Tato jedinečná příležitost může být tou, kterou hledáte.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
18209
Celková plocha
483m2
Užitná plocha
483m2

Poloha na mapě

Foto - Světla Uhráková
Světla Uhráková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé