Sousedé
(1/4)
820 811 Kč
Přepočet na m2:
901 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:18208
Plocha pozemku:911 m2
Datum aktualizace:24. srpna 2023

Popis nemovitosti

Nechte si představit život plný stresu a chaosu ve městě, kde nedostatek soukromí a neustálý ruch může velmi negativně ovlivnit váš každodenní život. Trávíte hodiny v dopravní zácpě na cestě do práce, obklopeni hlukem a znečištěným ovzduším. Vaše děti nemají dostatek prostoru pro hraní a neexistuje pro ně bezpečné místo, kde by se mohly volně pohybovat. Je to vyčerpávající a frustrovaně hledáte způsob, jak se dostat z tohoto věčného kolotoče.

Nyní si představte, že se probouzíte v klidném a tichém prostředí, kde jediným hlukem je šumění listů na stromech a zpěv ptáků. Máte dostatek prostoru pro sebe a své děti, kde mohou běhat a hrát se na vlastním pozemku. Vaše cesta do práce je krátká a bez dopravní zácpy. Místo, kde můžete relaxovat a kde můžete žít naplno ve svém vysněném domě. Kde máte vše co potřebujete v dosahu - elektřinu, vodovod a plyn.

Tento snový scénář je možný díky prodeji stavebního pozemku, který nabízím. Nachází se v malebné obci Lichnov, jen pár minut od města Horní Benešov a Krnov. S rozlohou 911 m2 je tento pozemek ideální pro výstavbu vašeho snového domu. Nachází se v klidné a tiché lokalitě, která nabízí kvalitní život mimo shon města.
Pozemek je rovinatý, což usnadňuje plánování a výstavbu. A co je nejlepší? Je situován pouhých 24 minut jízdy od nádrže Slezská Harta, kde se koná mnoho atraktivních akcí.
Obecní kanalizace je v plánu, takže budete mít k dispozici veškerou potřebnou infrastrukturu.
Tento pozemek je váš most k lepšímu a klidnějšímu životu. Je to váš klíč k vytvoření domova, který jste vždycky chtěli. Uchopit tuto příležitost znamená udělat první krok k lepšímu a klidnějšímu životu.
Staňte se majitelem tohoto úžasného pozemku a začněte žít svůj sen.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
18208
Celková plocha
911m2
Užitná plocha
911m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Světla Uhráková
Světla Uhráková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé