Sousedé
(1/4)
720 800 Kč
ID nemovitosti:18195
Plocha pozemku:800 m2
Datum aktualizace:24. srpna 2023

Popis nemovitosti

Máte před sebou těžkou úlohu - najít ideální místo pro stavbu vysněného domu. Dům, který bude Vaším útočištěm a přístavem klidu a pohody. Možná Vás trápí, že všechny pozemky, které jste dosud zhlédli, byly buď příliš daleko od civilizace, příliš blízko rušné silnice nebo prostě nebyly "to pravé". Tento hledání dokonalého místa pro stavbu domu může být únavné a frustrující.

Představte si moment, kdy konečně najdete ten pravý pozemek. Pozemek, který je dostatečně velký pro stavbu Vašeho snového domu, na klidném a tichém místě, obklopeném přírodou, avšak s veškerou potřebnou infrastrukturou v dosahu. Představte si, jak se po náročném dni vracíte domů, kde můžete relaxovat na zahradě, obdivovat okolní přírodu a užívat si klidu a pohodové atmosféry. A co víc, máte možnost vytvořit si domov přesně podle svých představ a snů.

A právě to Vám může nabídnout náš pozemek v obci Lichnov. Tento pozemek o rozloze 800 m2 je situován na klidném a tichém místě s nádherným výhledem na okolní krajinu. I přesto je v dosahu veškerá potřebná infrastruktura, jako je elektřina, vodovod, plyn a obecní kanalizace je v plánu. Navíc, obec Lichnov nabízí vše, co pro pohodový život potřebujete - školy, obchody, zdravotní středisko, sportovní areály a mnoho dalšího.

Tak neváhejte a přijďte si pozemek prohlédnout. Tato jedinečná příležitost, kde je možnost koupě víc než jednoho pozemku a tím si zajistíte větší soukromí, se jen tak naskytne. Těšíme se na setkání s Vámi a na společné naplánování Vašeho budoucího domova. Kontaktujte nás co nejdříve a rezervujte si svůj pozemek ještě dnes.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
18195
Celková plocha
800m2
Užitná plocha
800m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Světla Uhráková
Světla Uhráková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé