Sousedé
(1/13)
2 936 000 Kč
ID nemovitosti:16527
Plocha pozemku:1.384 m2
Datum aktualizace:24. března 2023

Popis nemovitosti

Uvedená cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu advokátní kanceláře. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej krásného stavebního pozemku v obci filmových Postřižin, Dalešice, okres Třebíč. Téměř ideální obdélník v uliční šíři cca 28m při celkové výměře 1384 m2. Je orientovaný zhruba v ose západ-východ, rovinatý s velmi mírným sklonem k jeho zadní straně. Okrajová část obce s místní komunikací. Pozemek je udržovaný, zatravněný a komplet oplocen s dvěma vjezdovými bránami. V přední části se nachází stavba bez č.p.-stodola s přístavbou, využívána jako dílna a stodola. V ní je přípojka elektřiny 230/380V jako hotové odběrné místo. Ostatní inženýrské sítě jako plyn, kanalizace a vodovod vedou v komunikaci před pozemkem a je možné se na ně napojit.
Svým ideálním tvarem je vhodný pro výstavbu samostatně stojícího domu nebo i polořadového dvojdomku.
Proces povolení stavby je možné zahájit ihned, k dispozici máme i kladné vyjádření obce k zastavitelnosti parcely.
Obec Dalešice má kromě proslulého pivovaru svoji občanskou vybavenost. Mateřská a základní škola v místě. Autobusová doprava. Autem vynikající návaznost na spojnice Třebíč cca 20km, JE Dukovany, Hrotovice, Mohelno z Brna cca 50min. jízdy autem. Spousta turistických cílů v nádherné krajině Vysočiny-Horácka nabízí kvalitní odpočinkové vyžití volného času.
Doporučujeme osobní prohlídku. V případě potřeby zajistíme financování koupě u jakékoliv banky působící v ČR.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
16527
Celková plocha
1384m2
Užitná plocha
1384m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dušan Kmeť
Dušan Kmeť
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé