Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: K jednání
ID nemovitosti:16517
Plocha pozemku:2.585 m2
Datum aktualizace:1. června 2023

Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout stavební pozemek v obci Dolní Cerekev. Pozemek má aktuálně rozlohu 2585 m2, avšak lze rozdělit na dva samostatné pozemky. Jedná se o skvělou investiční příležitost. Pozemek se nachází na okraji obce s výhledem na pastviny/pole, kde již nebude vznikat další zástavba. Obec Dolní Cerekev je vzdálená 15 km od krajského města Jihlavy. Přístup na pozemek z obecní komunikace po pozemku prodávajícího - zakresleno v nákresu. Sítě jsou přivedeny na vedlejší pozemek stejného majitele. Pozemky prochází páteřní vodovod a v nákresku naleznete i ochranné pásmo elektriky. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu. Novým územním plánem je veden jako stavební pozemek.
Dostupnost do Jihlavy zajištěna jak autobusem, tak vlakem.
Pro více informací nebo prohlídku mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
16517
Celková plocha
2585m2
Užitná plocha
2585m2

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Lenka Gotart
Mgr. Lenka Gotart
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé