Sousedé
(1/21)
1 470 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právních služeb, včetně provize RK
ID nemovitosti:14544
Plocha pozemku:434 m2
Datum aktualizace:4. září 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek s řadovým rodinným domem k demolici o celkové výměře 434 m2.

Předností pozemku je jeho poloha cca 500m od centra městyse Dub nad Moravou, v klidné ulici. Strategicky výhodná poloha městyse mezi městy: Olomouc – 11 km, Prostějov – 11 km, Přerov – 13 km, Tovačov – 6 km, Kojetín – 18 km, plná občanská vybavenost: mateřská i základní škola, obecní úřad, pošta, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař a napojení na všechny inženýrské sítě v obci - elektřina, plyn, vodovod, kanalizace …slibuje budoucím majitelům příjemné bydlení.

Dům, který stojí na pozemku, je zděný, přízemní, v menší části podsklepený, s půdou pod sedlovou (v uliční části) a pultovou (v dvorní části) střechou. V současnosti nabízí byt 2 + 1 o užitné ploše cca 75 m2. Vstup do domu a na zahradu je průjezdem z obecní komunikace
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci i plyn, který je v současnosti odpojen. V domě se delší dobu nebydlelo, je ve špatném technickém stavu - určen buď k demolici nebo ke kompletní rekonstrukci.

Více informací najdete na webových stránkách nemovitosti: dum-dubnadmoravou.cz Zajistíme pro Vás tu nejlepší nabídku financování a vyřídíme veškeré náležitosti související s koupí.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
14544
Celková plocha
434m2
Užitná plocha
212m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Radka Dostálová
Ing. Radka Dostálová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2023 Sousedé