Sousedé
(1/25)
7 500 000 Kč
Přepočet na m2:
1.152 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu spojeného s převodem nemovitosti
ID nemovitosti:347800
Plocha pozemku:6.511 m2
Datum aktualizace:19. února 2024

Popis nemovitosti

AKTUALIZACE CENY

Rádi bychom Vám tímto, ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, nabídli ke koupi ucelený soubor pozemků o celkové výměře 6 511 m², nacházející se na okraji obce Osek, v malebné krajině Českého ráje.

Stavební parcela je vymezena platným územním plánem jako BV – plochy bydlení v rodinných domech – venkovské. Jedná se o slunný, oplocený pozemek, aktuálně využívaný k rekreačním účelům a jako ovocný sad. Součástí pozemku jsou dvě stavby, přičemž jedna z nich má přiděleno vlastní číslo popisné. Předpokladem je však jejich demolice a výstavba nového objektu, který naplno využije koeficientu zastavitelnosti 30%.

Vzhledem k velkorysé výměře a dopravní obslužnosti ze dvou stran, lze uvažovat o jeho rozdělení a výstavbě 2 samostatných rodinných domů. Elektřina zavedena, voda z vlastního zdroje.

Pozemek svým umístěním přinese novým vlastníkům klidné bydlení a naprosté soukromí.

Díky svému strategickému umístění je i skvělým výchozím bodem pro výlety, díky čemuž nebudete mít nouzi o celoroční aktivity. Na lovecký zámek Humprecht lze dojít pěšky cca za hodinu, gotický hrad Kost poté představuje další ikonickou památku Českého ráje nacházející se v nejbližším okolí.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte pomocí emailu nebo telefonicky.

Základní údaje

ID nemovitosti
347800
Celková plocha
6511m2
Užitná plocha
6511m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiří Samek
Jiří Samek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

© 2024 Sousedé