Sousedé
(1/4)
Fotka 2
8 200 000 Kč
Přepočet na m2:
8.489 ,-Kč/m2
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:6247
Plocha pozemku:966 m2
Datum aktualizace:27. července 2022

Popis nemovitosti

Rovinatý pozemek o výměře 966 m2 se nachází na okraji Polerad u Mratína. Na pozemek je přivedena elektřina, ostatní sítě (voda, kanalizace) se nachází na okraji pozemku a lze je napojit. Na pozemek je vydané stavební povolení na stavbu rodinného domu ze dne 9.12.2020. Lokalita s moderním bydlením v blízkosti Prahy. Vybavenost obce nabízí dětské hřiště, restauraci, řeznictví, železniční zastávku. Připravuje se otevření mateřské školy. Ostatní vybavenost je ve 2 km vzdáleném městě Brandýs n/L.-St. Boleslav (základní a mateřské školy, restaurace, úřady, nemocnice, pošta, supermarkety). Ve volném čase je možné využít cyklostezky podél řeky Labe, jezera ke koupání Ovčáry, Lhota a další. Doprava je zajištěna příměstským autobusem s trasou Praha metro Letňany - Kostelec nad Labem.

Základní údaje

ID nemovitosti
6247
Celková plocha
966m2

Poloha na mapě

Foto - Kristýna Grundová
Kristýna Grundová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé