Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
Hl foto pozemek od silnice
1 643 050 Kč
Přepočet na m2:
850 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:5333
Celková plocha:1.933 m2
Datum vložení:12. ledna 2019
Datum aktualizace:31. května 2019

Popis nemovitosti

Prodej pozemku k zastavění (1933 m2) v obci Fojtka, okres Liberec. Atraktivní rovinatý pozemek obdélníkového půdorysu, 1933 m2, v obci Fojtka, určený územním plánem k zástavbě jedním rodinným domem či rekreační stavbou. Pozemek se nachází v klidné části obce, mezi rozptýlenou zástavbou. Přístup z obecní zpevněné komunikace. Pozemek je 2-úrovňový, na dolní hranici pozemku protéká Fojtecký potok. Elektřina na hranici pozemku, voda z kopané studny na pozemku. V blízkosti do 1 km se nachází rekreační zóna - vodní nádrž Fojtka a golfový areál Ypsilon Golf Resort. Přístup do lyžařských stop Jizerské magistrály 2 km. Občanská vybavenost v místě nebo v dosahu dostupných spojů BUS a železnice. Vzdálenost do Liberce 10 km.

Základní údaje

ID nemovitosti
5333
Celková plocha
1933m2

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Jana Zvárová
Mgr. Jana Zvárová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde