Sousedé
(1/14)
2 497 000 Kč
Přepočet na m2:
2.365 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:N65060
Plocha pozemku:1.056 m2
Datum aktualizace:12. dubna 2024

Popis nemovitosti

Pozemky pro výstavbu (801m2 parcela pro RD a 255m2 podíl na komunikaci), Semčice, okres Mladá Boleslav, Středočeský kraj.

Chcete získat nemovitost v atraktivní a vyhledávané lokalitě Středočeského kraje? Na strategickém místě mezi Prahou a Libercem, kousek od Mladé Boleslavi i blízko Jičína? Chcete vlastnit pozemek pro stavbu vysněného domu v místě harmonického propojení s okolní krajinou?

Je pro vás hezká představa žít na příjemném venkově, kdykoli sednout na kolo a projet se zvlněnou krajinou plnou luk a lesů a zároveň kdykoli být autem za 40 minut v Praze na metru? Pak jste našli to pravé místo.

Rovinatý pozemek se nachází na okraji malebné obce Semčice. Poskytne vám zázemí pro vybudování příjemného domova, nadchne kouzelnou okolní krajinou a také velmi dobrou dostupností občanské vybavenosti.

Přímo v Semčicích je obecní úřad, knihovna, škola, školka, koupaliště, obchod s potravinami, restaurace, sportovní areál se sportovními kluby, sbor dobrovolných hasičů i výdejní box zásilkovny.

V nedalekém menším městě Dobrovice (necelé 3 km) najdete další vybavenost, včetně obchodů, restaurací, zdravotních, kulturních i sportovních zařízení.

Necelých 10 km máte do Mladé Boleslavi, moderního města s kompletní občanskou vybaveností, včetně např. velké nemocnice, krásného divadla, fotbalového i zimního stadionu, aquacenter, multikina, řady muzeí i obchodních center.

Přímo v Semčicích fungují autobusové spoje, vlaková zastávka je u města Dobrovice a v Mladé Boleslavi se nachází vlaková a autobusová nádraží.

Autem jste v Mladé Boleslavi za cca 10 minut, v Praze na Černém Mostě za 38 minut, v Liberci za 40 minut a v Jičíně za 30 minut. Pokud se vám nechce cestovat, nabídne vám toto místo a jeho okolí všechno, co potřebujete pro každodenní život a současně získáte klidné zázemí pro relaxaci a udržení vitality.

Dle ÚP je zde schválena částečně uspořádaná zástavba, výška zástavby max. 1+P (podmínečně 2+P), aktuálně je již uhrazena projekt. dokumentace pro inž. sítě, k dispozici podrobná územní studie, v nejbližší době výběr zhotovitele a realizace sítí v rámci všech parcel.

V této vyhledávané lokalitě, kde vzniká nová výstavba, je aktuálně tento pozemek jediný v prodeji, tak neváhejte.

Bližší informace rádi poskytneme. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě vlastních kritérií.

Základní údaje

ID nemovitosti
N65060
Celková plocha
1056m2

Poloha na mapě

Foto - Daniela E. Sivanová
Daniela E. Sivanová
Zobrazit
kontakt
SOCCER REALITY s.r.o.

© 2024 Sousedé