Sousedé
(1/8)
Fotka 3
3 590 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně služeb a provize RK
ID nemovitosti:4401
Plocha pozemku:1.309 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí exkluzivně k prodeji stavební pozemek o výměře 1309 m2 v obci Zbůch. Jedná se o mírně svažitý pozemek nepravidelného tvaru navazující na zástavbu rodinných domů. Dle platného územního plánu je pozemek umístěn v zastavitelném území s funkčním využitím individuální bydlení čisté. Aktuálně je pozemek veden v k.n. jako orná půda. Pozemek navazuje na zpevněnou komunikaci ve vlastnictví obce. Veškeré sítě na hranici pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost. Zbůch se nachází 10 km od Plzně. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme nejvýhodnější financování na míru zdarma. Vřele doporučuji.

Základní údaje

ID nemovitosti
4401
Celková plocha
1309m2

Poloha na mapě

Foto - David Bláha
David Bláha
Zobrazit
kontakt
MIX Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé