Sousedé
(1/9)
7 950 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.
ID nemovitosti:354670
Plocha pozemku:3.127 m2
Datum aktualizace:5. února 2023

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi výjimečný pozemek o celkové výměře 3 127 m² v Litvínově na úpatí Krušných hor v Ústeckém kraji.

Pokud máte sen o vlastním rodinném domě na místě s absolutním soukromým blízko přírody, ale i přesto s krátkou dojezdovou vzdáleností do města, našli jste!

Litvínov leží na úpatí Krušných hor, 10 km severně od okresního města Mostu, 35 km západně od krajského města Ústí nad Labem a přibližně 100 km severozápadně od Prahy. Kombinace atraktivní polohy nad městem v zázemí lesů, ale zároveň v blízkosti centra města, to jsou hlavní přednosti nabízeného pozemku.

Dle nového územního plánu je pozemek veden pro bydlení v rodinných domech. Zásobování vodou - studna nebo vrt, odpadní vody – domovní ČOV nebo žumpa. K pozemku vedou 2 přístupové cesty.

Pro představu a inspiraci ve fotogalerii naleznete vizualizaci rodinného domu, který zde byl plánován.

Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Základní údaje

ID nemovitosti
354670
Celková plocha
3127m2
Užitná plocha
3127m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé