Sousedé
(1/13)
1 990 000 Kč
Přepočet na m2:
1.282 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.
ID nemovitosti:344650
Plocha pozemku:1.552 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi pozemek o celkové výměře 1 552 m² v obci Brandov, která se nachází v okrese Most v Ústeckém kraji. Jedná se o jeden z posledních nezastavěných pozemků v této místní části, která se nazývá „kolonie“.

Na hranici rovinatého pozemku je veřejná vodovodní síť, kanalizace k odvádění odpadních vod, elektřina i plyn. Velkou výhodou je také již vybudovaná asfaltová komunikace a veřejné osvětlení.

Nutno zmínit, že se jedná o ojedinělou nabídku, jelikož rovinatý pozemek má nádherný výhled do krajiny plné zeleně a klidné a bezpečné bydlení je zde zaručeno.

V případě více zájemců o pozemek si majitel vyhrazuje právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií. Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
344650
Celková plocha
1552m2
Užitná plocha
1552m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé