Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:349111
Plocha pozemku:6.258 m2
Datum vložení:12. září 2022

Popis nemovitosti

Hledáte velkorysý pozemek pro bydlení, popřípadě kombinaci bydlení a vašeho podnikání?
Je vaším snem bydlet uprostřed přírody, přímo u lesa, v klidu a soukromí?
Pokud ano, je tato nabídka určena možná právě pro nás.
Jedná se o soubor tří pozemků, které tvoří funkční celek.
1. St. parcela. č. 141 o výměře 877 m2. Součástí této parcely je budova s č.p. 87 - rodinný dům (aktuálně pouze obvodové zdivo). Dle platného územního plánu je parcela zahrnuta do ploch s využitím pro Bydlení – plochy určené pro umístění objektů pro bydlení – bytové a rodinné domy.
Objekty pro bydlení lze využít pro činnosti spojené s vykonáváním živnosti – obchod, služby, drobné provozovny. Maximální zastavění 33%, minimální zeleň 66%, maximální výška objektů 7,8 m.
2. Pozemková parcela 736/2 o výměře 3506 m2 – plochy zemědělské – zahrady (mimo zastavěné území a zastavitelné plochy).
3. Pozemková parcela 734/4 o výměře 1875 m2 – plochy zemědělské – trvalý travní porost (mimo zastavěné území a zastavitelné plochy).
Na pozemku je zřízené odběrné místo obecního vodovodu. Aktuálně není osazen vodoměr. Dále je na pozemku podpěrný bod (sloup pro svod a zřízení odběrného místa elektrické energie) společnosti ČEZ Distribuce, a.s.
Pozemek se nachází v okrajové části malé obce Dobříčany s velmi dobrou dostupností města Žatce (5 minut) a Prahy (55 minut).
Veškerá základní občanská vybavenost je ve 2 km vzdálené střediskové obci Liběšice (školka, škola I. stupeň, prodejna COOP, prodejna smíšeným zbožím, praktický lékař pro dospělé, obecní úřad, knihovna, fara,multifunkční hřiště, atd.).
Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte mi domluvíme se na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
ID nemovitosti
349111
Celková plocha
6258m2
Užitná plocha
6258m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Petr Andrášek
Petr Andrášek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé