Sousedé
(1/9)
3 250 000 Kč
ID nemovitosti:380474
Plocha pozemku:1.540 m2
Datum aktualizace:14. března 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný pozemek pro stavbu rodinného domu v malebné části obce Litoboř, nacházející se v okrese Náchod.
Tento pozemek, o celkové rozloze 1540m², je ideální volbou pro rodiny, které hledají bezpečné a klidné místo k životu.

Nachází se zde nyní dřevěný zahradní domek, který může posloužit jako dočasný prostor během stavby rodinného domu. Dále je na pozemku elektrická přípojka a přívod vody z obecního vodovodu.

Jedna z hlavních předností tohoto pozemku je jeho poloha v obci Litoboř s krásným výhledem západním směrem na Hořičky. Také budete mít blízko do Náchoda, České Skalice, Babiččina údolí nebo do Zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Základní a mateřská škola je ve 2 km vzdálených Hořičkách.

Prostorově rozlehlý pozemek umožňuje vybudování velké zahrady, která poskytne vašim dětem dostatek prostoru pro aktivní trávení volného času. Navíc, v rámci plánované stavby rodinného domu, je možné vybudovat hernu a dětské pokoje, které budou přizpůsobeny potřebám vaší rodiny.

Pokud hledáte bezpečné a klidné prostředí pro výchovu svých dětí, tento pozemek je pro vás ten pravý. Má vše, co potřebujete k tomu, aby si vaše rodina mohla vychutnávat kvalitní a spokojený život.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na vaše případné dotazy a možnost vám představit tuto jedinečnou nemovitost.

Základní údaje

Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
380474
Celková plocha
1540m2
Užitná plocha
1540m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ing. Martin Kovář
Ing. Martin Kovář
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

© 2024 Sousedé