Sousedé
3 990 000 Kč
Přepočet na m2:
4.433 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:353323
Plocha pozemku:900 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme vám pozemek o ideální velikosti 900 m2 pro stavbu rodinného domu s již vydaným stavebním povolením. Jsou postaveny základy, a tedy nic nebrání pokračovat ve stavbě a brzy bydlet. A případně za pochodu si udělat drobné změny tak, aby dům co nejvíce vyhovoval novým požadavkům. Pozemek je umístěný na okraji obce Dobroměřice, u řeky Ohře. S vynikající dostupností do Loun, a to i pěšky nebo na kole.

Samotný pozemek je rovinatý, rozestavěný. Je umístěn v zástavbě, kde většina rodinných domů je již postavena. Brzy se v lokalitě dokončí také povrch areálové silnice. Na pozemek je zavedena přípojka vodovodu, kanalizace a elektro. Jsou již realizovány základy (bez základové desky). Dům je umístěn v severní části pozemku tak, že zahrada je orientována na jih a do klidné části. Pozemek je ze dvou stran oplocený, směrem do ulice je plot třeba dostavět.

Na rodinný dům na pozemku je vydané stavební povolení. Jedná se o projekt typového domu od firmy G Servis, a to rodinného domu typu bungalov, půdorysně ve tvaru do L. Dispozičně se jedná o 5+kk, součástí jsou dvě koupelny a garáž. Stavební povolení a projekt domu je součástí prodeje a kdykoliv k nahlédnutí vážným zájemcům.

Obec Dobroměřice se nachází severozápadně od Loun, samotný pozemek pak v části obce u Lenešic. V obci je obecní úřad, mateřská školka a prodejna potravin. V nedalekých Lounech je kompletní občanská vybavenost vč. nového akvaparku. Pěšky i na kole je snadno dostupné centrum historického města, lesopark, koupaliště. Směrem na Prahu se dostavuje dálnice a dostupnost do hlavního města bude ještě lepší než dnes.

Umíme vám pomoci i s financováním, hypoteční úvěr vám vyřídíme zdarma.
Pro bližší informace o pozemku nás neváhejte kontaktovat.

V případě, že o pozemek bude mít zájem více zájemců, majitel si vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
353323
Celková plocha
900m2
Užitná plocha
900m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Petr Andrejši
Ing. Petr Andrejši
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé