Sousedé
370 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je konečná, neplatíte provizi
ID nemovitosti:201624LeD
Plocha pozemku:536 m2
Datum aktualizace:28. června 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi udržovanou zahradu s možností výstavby v blízkosti lesa ve Velkých Opatovicích - část Velká Roudka. Celá zahrada je oplocená a osázena okrasnými a ovocnými stromy. Je zde přípojka na obecní vodovod a poskytuje možnost na napojení na elektřinu. Na zahradě se nachází dřevěná kůlna sloužící k uložení zahradních potřeb. Vjezd na pozemek je možný díky velké bráně. Výměra pozemku činí 536 m2.

Velkou předností této nabídky je lokalita, kdy je zahrada umístěna v blízkosti lesa a velice udržovaný stav zahrady. Dále nabízí možnost výstavby rekreačního objektu. 
Velká Roudka je vesnice nacházející se asi 2 km od Velkých Opatovic a je její místní částí. Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost vč. sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné (ve vzdálenosti 2 km) městečko Jevíčko, s dalšími službami a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda.     
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
201624LeD

Poloha na mapě

Foto - Blanka Fialová - Infolinka RK
Blanka Fialová - Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé