Sousedé
(1/23)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info v RK!
ID nemovitosti:198924RoV
Plocha pozemku:825 m2
Datum vložení:5. března 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek, ke kterému je vyřízena projektová dokumentace se stavebním povolením. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít ihned stavět.

Celá lokalita je zpracována architektonickou kanceláří, jež navrhla moderní stavby s dostatkem soukromí. Lokalita počítá se 6 rodinnými domy luxusního jednotného vzhledu - budete mít na na výběr mezi dispozicí 4+kk a 5+kk. U každého domu je samozřejmostí dvougaráž. Domy jsou energetické náročnosti - tř. B.

Celkový rozměr pozemku je 825 m2 a je mírně svažitý. V nabídce je rovněž možnost koupě i většího pozemku a to do velikosti 1.930 m2. Zahrada domu je orientovaná vždy k lesu.

Na pozemku se nachází veřejný vodovod a je počítáno se stavebním rozvaděčem na připojení na veřejnou elektřinu. Odpady budou svedeny do vlastní jímky, dešťová voda bude svedena do retenční nádrže s přepadem do vsaku.

Výhodou lokality je dobrá dostupnost do města Blanska a Brna.

Lažánky jsou vesnicí v okrese Blansko s více než 400 obyvateli umístěné v dlouhém údolí Lažáneckého žlebu. V blízkosti se nacházejí nejvýznamnější přírodní památky Moravského krasu. Vesnice leží v CHKO Moravský kras. Sousední Jedovnice nabízejí rekreační oblast kolem rybníka Olšovec. Město Blansko poskytující veškerou občanskou vybavenost je vzdáleno cca 11 km, Brno pak cca 32 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
198924RoV

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé