Sousedé
(1/3)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info o ceně v RK
ID nemovitosti:197924JaK
Plocha pozemku:37.768 m2
Datum aktualizace:25. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pozemek s velkorysou výměrou 37.786 m2 v obci Velenov v okrese Blansko.
Pozemek s téměř obdélníkovým tvarem a především výhledem do krajiny je z části (2.343 m2) dle platného územního plánu zařazen v zastavitelné ploše. Zde v jeho úvodní, rovinaté části má pozemek šířku cca 52 m a dále se rozšiřuje.
Na hranici pozemku jsou dostupné následující inženýrské sítě: veřejný vodovod a elektřina, v dosahu pak zemní plyn i splašková kanalizace. Přístup je zajištěn po zpevněné, obecní komunikaci.
Na pozemku se nabízí možnost výstavby rodinného domu či ranče spojeného s chovem zvířat a zárukou maximálního soukromí díky rozloze pozemku.
Obec Velenov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, v západní části Drahanské vysočiny. Žije zde cca 220 obyvatel. V obci se nachází obchod s potravinami, knihovna a je zde provozována ZŠ, vyhlášená Lesní MŠ a sbor SDH. Kompletní občanskou vybavenost poskytuje cca 6 km vzdálené město Boskovice, cca 15 km Blansko. Město Brno je vzdáleno cca 43 km. Nedaleko (cca 2 km) se nachází turisty oblíbená rekreační oblast Suchý, kam obcí prochází turistická stezka z Boskovic. Obec je obklopena krásnou přírodou a rozsáhlými lesy.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Elektrický proud
Na hranici pozemku
ID nemovitosti
197924JaK

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé