Sousedé
(1/23)
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: Neplatíte provizi!!
ID nemovitosti:196723RoV
Plocha pozemku:904 m2
Datum aktualizace:6. března 2024

Popis nemovitosti

Na velmi klidném místě nabízíme ke koupi pozemek pro výstavbu chaty.
Jedná se o skvělou příležitost bydlet v přírodě po celý rok!

Pozemek je svažitý, orientovaný jihovýchodním směrem a skýtá hezké výhledy na město Boskovice a jeho okolí.
Umístěný je na konci cesty, kde sousedí pouze s jednou chatou. Poskytuje tedy klid, prakticky bez sousedů. Navíc je krásně prosluněný. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta.
Pozemek má tvar obdélníku, a celkový jeho rozměr je 904 m2, cca 20 x 45 m.

Po celém obvodu je oplocen. Současný majitel již zhotovil zemní práce poskytující kaskády a přípravu pro založení stavby chaty. Pozemek je totiž veden dle územního plánu na výstavbu rekreačního objektu. Ten je navržen tak, aby bylo možno jej celoročně užívat. Dispozice objektu bude 4+kk. Návrh počítá se zděnou podsklepenou chatou - přízemní s obytným podkrovím. Klid s výhledem bude zajišťovat krytá terasa pergolou. Vytápění je plánováno na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. Pro dodávku vody poslouží vlastní studna - nyní je povolený vrt. Další nespornou výhodou je již zahájené řízení na povolení stavby, na elektrickou přípojku a vlastní ČOV. Ve spodní části pozemku je dále vytvořeno zázemí k posezení.

Celková podlahová plocha objektu je navržena o velikosti 118 m2.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady…). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení…) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu…čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Zdroj vody
Studna vrtaná
ID nemovitosti
196723RoV

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé