Sousedé
(1/9)
3 590 000 Kč
Přepočet na m2:
4.858 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena je konečná, neplatíte provizi
ID nemovitosti:196523JaK
Plocha pozemku:739 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2024

Popis nemovitosti

Rádi byste si postavili dům, ale odrazují Vás peripetie s vyřizováním stavebního povolení?
Pak právě Vám nabízíme ke koupi rovinatý stavební pozemek v okrajové části městyse Lysice s výhledem do okolní krajiny - lokalita “Za humny”.

Nespornou výhodou této nemovitosti je platné stavební povolení pro výstavbu moderního rodinného domu s dispozicí 4+kk a suterénem. V něm naleznete garáž pro dvě auta, sklep, WC a krytý vstup s parkováním. K pozemku jsou nyní již také přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod. Dům s rovnou střechou a moderním vzhledem je dle platné projektové dokumentace v energetické třídě C.

Součást prodeje tvoří i podíl na příjezdové komunikaci. Ta je nyní zpevněná pro pojezd, bude dokončena na asfaltovou a následně předána do správy města Lysice. Součástí příjezdové cesty bude samozřejmě veřejné osvětlení.


Pozemek je téměř obdélníkového tvaru a jeho výměra činí 739 m2. Celková užitná plocha samostatně stojícího domu činí 225 m2 včetně suterénu, navržená zastavěná plocha je 165 m2. Zůstane tedy prostor i pro dostatek dalších parkovacích míst a zbudování zahrady jakéhokoliv charakteru.
Díky své lokalitě pozemek poskytuje malebné výhledy jak do okolní krajiny, tak i na městys Lysice.


Městys Lysice se nachází v okrese Blansko, Jihomoravském kraji a žije zde přibližně 2000 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, pošta, lékárna, obchod s potravinami a restaurace. Sportovní vyžití poskytuje dětské a fotbalové hřiště, koupaliště či třeba tenisové kurty. Kulturní zážitky načerpáte například v letním kině či zámku, který je oblíbený jak turisty, tak při pořádání svateb.
Výhodou je dobré spojení do Brna, Blanska a Boskovic.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
196523JaK

Poloha na mapě

Foto - Infolinka RK
Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé