Sousedé
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info v RK!
ID nemovitosti:194223RoV
Plocha pozemku:2.101 m2
Datum aktualizace:4. července 2024

Popis nemovitosti

Stavební pozemek s projektem dvou moderních novostaveb 5+kk s dvojgaráží.

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý stavební pozemek o celkové velikosti 2.101 m2 v dosahu centra městyse Svitávky, ke kterému je vyřízena projektová dokumentace se stavebním povolením. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít stavět!
Stavební povolení schvaluje výstavbu dvou rodinných domů o dispozici 5+kk s dvojgaráží a bazénem.
Pozemek je zčásti oplocen. Dle územního plánu je určen k výstavbě rodinného bydlení a z části nezastavitelný. Stavební část pozemku činí velkorysých 1.574 m2.

Projekty domů jsou zpracovány architektem v moderním, praktickém stylu. K dispozici jsou veškeré podklady, včetně projektu rozvodu elektřiny, projektu prodloužení sítí a sjezdu. Veškeré podklady k výstavbě nemovitostí Vám rádi zašleme podrobně v elektronické podobě.
Pokud se projekt rozhodnete přece jen nevyužít, pak si vyřídíte svoje povolení - ať už na jiné dva domy či jeden s rozlehlým pozemkem.
Pozemek poskytuje napojení na všechny inženýrské sítě, již nyní je na něm zřízena elektrická přípojka.

Svitávka je městys v okrese Blansko nedaleko Boskovic, žije zde přibližně 1800 obyvatel. Obec nabízí bohatou občanskou vybavenost: školu, školku, nákupní centrum, poštu, veterinární ordinaci. Pro kulturní vyžití pak hřiště, sportovní halu a sokolovnu s tenisovým kurtem. V obci sídlí několik firem či kovovýroba. 5 minut jízdy autem pak společnost ALPS Electric Czech, s.r.o. Svitávka disponuje vlakovou stanicí a blízkostí rychlostní silnice, díky které je zajištěna dobrá dopravní dostupnost do Blanska, Brna či Boskovic. Město Boskovice pak poskytuje veškerou občanskou vybavenost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Základní údaje

ID nemovitosti
194223RoV

Poloha na mapě

Foto - Blanka Fialová - Infolinka RK
Blanka Fialová - Infolinka RK
Zobrazit
kontakt
TAJOVSKÝ reality s.r.o.

© 2024 Sousedé