Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
2 210 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:2942-R
Plocha pozemku:884 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej stavební parcely o ploše 884 m2, v obci Zdíkov, v okr. Prachatice. Parcela s mírně svažitým terénem se nachází v klidné lokalitě obce nově vznikající zástavby rodinných domů. Na pozemek je přivedena elektřina (v kapličce), obecní voda a kanalizace u pozemku v cestě. Nespornou výhodou pozemku je klidná lokalita s krásným výhledem do okolní krajiny. V obci Zdíkov se nachází základní občanská vybavenost (pošta, škola, školka, lékař, obchod, hřiště, restaurace, atd.). Město Vimperk je vzdálené 7 km cca 10 minut jízdy autem. V ceně pozemku je zahrnuto také stavební povolení na výstavbu zahradního domku.

Základní údaje

ID nemovitosti
2942-R
Celková plocha
884m2

Poloha na mapě

Foto - Radek Kujal
Radek Kujal
Zobrazit
kontakt
RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o., Mánesova 423/60 České Budějovice, IČO: 26093189.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.