Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena k doptání v RK
ID nemovitosti:2778
Plocha pozemku:1.469 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu bydlení o celkové ploše 1 469 m2.

Pozemek leží v klidné rezidenční lokalitě Prahy 4, v ulici Klánova. Vyniká dobrou dopravní dostupností. Jižně od ulice Klánova se rozléhá les vhodný k procházkám s dětským hřištěm, rekreační loukou a ohništěm. V širším zázemí navazuje rekreační oblast podél Vltavy s golfem, tenisem, skateparkem, minigolfem a restauracemi na oblíbené cyklostezce vhodné pro in-line bruslení.

Lokalita je stabilizovaná se službami /OC Novo Plaza/ a občanskou vybaveností kapacitně odpovídající poptávce v docházkové vzdálenosti navazujícího sídliště Novodvorská. V blízkosti se nachází koupací jezero biotop Lhotka.
V současné době je k pozemku zpracovaný projekt se stavebním povolením pro výstavbu viladomu, který má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží. Celkem obsahuje celkem 5 bytů vhodných pro rodiny s dětmi.
Na prvním podlaží se nachází dva byty s vlastní zahradou. Na druhém podlaží jsou dva byty s velkým nárožním balkonem. V posledním podlaží je jeden nadstandartní byt se střešní zahradou a terasou, finskou saunou.

Na pozemku se v klidové části vnitrobloku nachází společná zahrada s altánem a posezením. Od sousedních pozemků je zahrada oddělena živým plotem.
Každý byt má k dispozici garážové stání s elektronabíječkou a sklep.
Vytápění: přes bytové jednotky na bázi zemního plynu.
Chlazení možnost v každé bytové jednotce.
Zabezpečovací instalace je navržena.
Celková budoucí podlahová plocha pěti bytů 633 m2, 679 m2 balkonů a teras a 11 parkovacích stání.

Projekt je možné upravit pomocí změny stavby před dokončením, kdy je možné změnit stavbu na obytnou vilu se zachováním celkového objemu a architektury. Může tedy vzniknout velké rodinné sídlo s dostatkem obytného prostoru a zeleně.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
2778

Poloha na mapě

Foto - Petr Valentík
Petr Valentík
Zobrazit
kontakt
RG Realitní kancelář s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé